1. GGBet
 2. /
 3. Zakłady eSportowe

Zakłady esportowe online w GGBet

GGbet bukmacher jest jedną z niewielu firm na rynku zakładów, która specjalizuje się w zakładach esportowych. Сo więcej, ten bukmacher jedny z pierwszych zaczął przyjmować zakłady na gry wideo. Ta firma jest stosunkowo młoda, tak jak została założona w 2016 roku i już w krótkim czasie zgromadziła dużą ilość fanów zakładów, oferując im szeroki wybór wydarzeń z najlepszymi kursami. W liniach tego bukmachera reprezentowane są również sporty tradycyjne, ale E-sport jest główną działalnością bukmachera. Firma jest sponsorem najlepszych drużyn i rozgrywek. W tym artykule znajdziesz szczegółową informację o tym, jak obstawiać zakłady esportowe oraz jakie dyscypliny można obstawiać w GG Bet PL.

Jak obstawiać zakłady esportowe u bukmachera GGBet?

Przed rozpoczęciem obstawiania na stronie internetowej firmy bukmacherskiej gracz musi się zarejestrować i zidentyfikować. Jeśli nie masz jeszcze konta w biurze, zwróć uwagę na bonusy dla nowych graczy. Poniżej jest szczegółowa instrukcja, jak zacząć obstawiać zakłady na E-sport u bukmachera GGBet.

 1. Po wejściu na stronę w prawym górnym rogu kliknij przycisk „Zarejestruj się”, który znajduje się obok przycisku „Zaloguj się”.
 2. Po kliknięciu pojawia się formularz do wpisania następujących danych: numer telefonu, adres e-mail oraz hasło.
 3. Także należy wybrać preferowaną walutę konta.
 4. Następnie trzeba się zapoznać z regulaminem bukmachera i potwierdzić, że ma się 18 lat.
 5. Potem należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych i na koniec kliknąć przycisk „Dalej”. Zaraz po rejestracji na koncie osobistym dostępne są aktualne bonusy za pierwszy depozyt.
 6. Aby uzupełnić konto i zacząć grać na zakłady, nowy gracz musi przejść przez identyfikację, czyli weryfikację tożsamości: jest to wymagane przez prawo od wszystkich legalnych bukmacherów internetowych. Za pomocą weryfikacji GGbet bukmacher otrzymuje potwierdzenie realności osoby i jej wieku. Aby pomyślnie zakończyć procedurę, musisz podać zeskanowaną kopię lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Może to być paszport zagraniczny, dowód osobisty lub prawo jazdy. Czasami wymagane jest także zdjęcie karty, jeśli jest ona używana jako forma płatności. Obraz musi być wykonany z 2 stron. W takim przypadku dozwolone jest zamalowanie niektórych cyfr w numerze i kodzie CVV. W niektórych przypadkach może być wymagana dodatkowa weryfikacja, kiedy trzeba zrobić zdjęcie z paszportem w ręku.
 7. Następnie należy uzupełnić swoje konto osobiste, aby zacząć stawiać zakłady mecze e-sportowe. Trzeba przejść do sekcji „Doładowanie” i wybrać jedną z proponowanych metod wpłaty. Po wybraniu metody płatności pojawi się okno do wpisania kwoty. Należy pamiętać, że dozwolone jest korzystanie z metod płatności tylko z danymi, które należą bezpośrednio do osoby, do której należy konto.
 8. Potwierdź operację, klikając „Doładuj”. Następnie przychodzi standardowa procedura przelewu pieniędzy dla wybranego systemu płatności. Pieniądze otrzymane na konto automatycznie wyświetlają się na koncie bukmachera.
 9. Po lewej stronie znajduje się lista dyscyplin. Należy znaleźć sekcję GGbet eSports i wybrać interesujące wydarzenie. Później trzeba wpisać kwotę i postawić zakład. Lista zakończonych zakładów jest przechowywana w punkcie menu „Moje zakłady”.

Zalecamy zapoznać się z wymaganiami dotyczącymi procedury obstawiania zakładów na stronie internetowej bukmachera:

 • Zarejestrować się mogą tylko mieszkańcy krajów, które nie znajdują się na liście zakazanych.
 • Można zarejestrować się tylko podając prawdziwe dane. Przekazywanie dostępu do swojego konta innym osobom, nawet krewnym, jest zabronione.
 • Tylko te wydarzenia, które są wskazane na stronie, są dostępne do obstawiania.
 • U danego bukmachera nie ma funkcji wykupu zakładu. Jeśli pieniądze są obstawione, zakładu nie można anulować.

Nie wszyscy gracze zwracają uwagę na zasady bukmachera i to jest duży błąd, ponieważ skutki tego mogą być dosyć poważne. Mogą być nakładane na nich surowe kary, co może skutkować nawet zamknięciem konta. W takim przypadku wpłacone środki nie są zwracane. Typowe naruszenia obejmują tworzenie wielu kont, kiedy gracze rejestrują się więcej niż raz, używanie kart i portfeli elektronicznych krewnych lub znajomych do transakcji płatniczych, obraźliwy w wobec służby wsparcia. W przypadku takiego naruszenia po prostu zamykają konto;raz brak dostarczenia niezbędnych dokumentów potwierdzających tożsamość.

Jeśli nie ma aktywnych bonusów, środki można wypłacić w dowolnym momencie. Aby to zrobić, trzeba przejść do zakładki „Wypłata”. Potem należy wybrać sposób wypłaty i wpisać kwotę. Następnie trzeba wcisnąć przycisk potwierdzenia. Jeżeli chodzi o konto osobiste GGbet, podzielone jest ono na sekcje, w których możesz wpłacać i wypłacać pieniądze, edytować dane, przeglądać dostępne bonusy, śledzić historię swoich zakładów, a nawet otrzymywać linki do zapraszania znajomych. Wsparcie 24/7 działa nawet bez rejestracji.

Bukmacher również oferuje możliwość obstawiania zakładów ze smartfonów. Zaletami wersji mobilnej jest interfejs dostosowany do ekranów smartfonów. Aplikacje dostępne do pobrania na Androida i iOS w GGBet są dostępne na oficjalnej stronie internetowej. Dzięki nim dostęp do zakładów jest jeszcze łatwiejszy.

Na jakie dyscypliny e-sportowe można obstawiać w GGBet

Linia e-sportowa w serwisie GGBet obejmuje dziesiątki meczów w takich dyscyplinach Dota 2, League of Legends i CS:GO. Bukmacher także daje możliwość obstawiać także takie dyscypliny e-sportowe jak PUBG, Overwatch, Hearthstone, World of Tanks, StarCraft II, Heroes of the Storm, gry na konsole (Call of Duty, Halo) oraz gry mobilne (Kings of Glory, Vainglory).

Firma bukmacherska oferuje obstawianie zawodów na różnych poziomach — od głównych i innych dużych wydarzeń po mało znane turnieje. Mecze są sortowane w porządku chronologicznym, a klienci mogą skorzystać z wygodnego filtra po prawej stronie ekranu i sortować mecze według dyscypliny i turnieju. W Zakładce „Wyniki” możesz wyświetlić wszystkie poprzednie mecze. Możliwe jest także stawianie zakładów na żywo.

Strona internetowa GGBet jest wykonana w ciemnych kolorach. Wszystkie elementy są na swoim miejscu, dlatego nic nie rozprasza gracza. Strona jest dosyć funkcjonalna i znajdziesz tam prawie wszystko, czego potrzebujesz. Żeby osiągnąć sukces w obstawianiu e-sportów potrzebna będzie nie tylko dobra znajomość dyscyplin i harmonogramów turniejów, a także umiejętności szczegółowej analizy. Na początek zaleca się trenować na minimalnych stawkach.

Zakłady CS:GO

CS:GO to najbardziej znany gatunek strzelanek. Ta gra słusznie zajmuje wiodącą pozycję zarówno wśród graczy, jak i obstawiających na całym świecie wśród ogromnej liczby gier komputerowych. CSGO to gra, która pozwala grać zarówno z botami, jak i prawdziwymi ludźmi. Gracze mają możliwość wyboru mapy i jednej ze stron konfrontacji: terrorystów, antyterrorystów. Mecze składają się z kilku etapów. Pierwsza składa się z piętnastu rund. Następnie drużyny powinny zamienić się miejscami. Wygra drużyna z 16 zwycięstwami.

Zakłady CSGO to świetny sposób na zarabianie prawdziwych pieniędzy z twojej ulubionej rozrywki. Jeśli jesteś fanem tej gry, to możesz wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę, żeby zacząć zarabiać pieniądze obstawiając zakłady z GG Bet CS GO. Przejdź do strony turnieju lub meczu, który cię interesuje i wybierz jeden z dostępnych rodzajów zakładów. Na przykład spróbuj przewidzieć, która drużyna wygra finał BLAST Premier lub kto zdobędzie pierwszą krew w jednym z meczów Intel Extreme Masters.

Zakłady LoL

League of Legends to strategiczna gra kooperacyjna typu MOBA), w której dwie drużyny składające się z 5 graczy walczą ze sobą, próbując zniszczyć bazę wroga. Gra została opracowana w październiku 2009 roku przez Riot Games i jest dostępna za darmo. Według twórców miesięczna publiczność gry to 100 milionów graczy na całym świecie.Fabuła gry toczy się w fantastycznym wymiarze zwanym Runeterra.

Teraz LoL jest jedną z pięciu najbardziej znanych dyscyplin e-sportowych. Grę wyróżnia grafika, aktywna rozgrywka oraz różnorodność postaci, z których każda posiada nie tylko indywidualne zdolności klasowe, ale także dobrze rozwiniętą fabułę. Oprócz dziesiątek turniejów lokalnych, na każdy z których GGBet przyjmuje zakłady, od 2011 roku odbywają się Mistrzostwa Świata League of Legends, na które bilety dostają zwycięzcy letnich splitów głównych lig zawodowych.

Zakłady na Dota 2

Dota 2 to gra od dewelopera Valve, która pojawiła się w 2013 roku. Od tego czasu szybko zyskuje na popularności. Jest to rodzaj mieszanki strategii czasu rzeczywistego i gry RPG. Technicznie rzecz biorąc, Dota 2 jest wieloosobową grą na arenie bitewnej online. Co więcej, jest bardzo dużo różnych turniejów, które są organizowane każdego roku.

Aby odnieść sukces w obstawianiu Dota 2 online, musisz śledzić aktualny kalendarz meczowy. Wszystkie najważniejsze wydarzenia odbywają się etapami. To znaczy, że turnieje mogą trwać od kilku dni do ponad miesiąca. Jest to idealne dla gracza, ponieważ to jest świetna okazja, aby postawić tyle zakładów na Dota 2, ile tylko zechcesz. W zakładce GGbet eSports możesz zobaczyć nadchodzące mecze Dota 2, na które możesz postawić zakłady.

Rodzaje wyników zakładów na eSport

Bukmacher pozwala graczom obstawiać wiele różnych rodzajów zakładów:

 • na zwycięzców meczu lub oddzielnej rundy;
 • pierwsze morderstwo;
 • całkowitą liczbę zabójstw;
 • wydarzenia w grze (karty, naruszenia, powalenia itp.);
 • czas trwania spotkania;
 • drużynę, która jako pierwsza poniesie straty lub zniszczy pierwszą wieżę (jeśli mówimy o Dota 2);
 • i inne typy.

Możesz również przewidzieć, czy gracz znajdzie się w Top 20/10/5/1 (w grach PUBG, Fortnite, Apex Legends).

Zakłady na żywo na mecze esportowe

GGBet pozwala także na stawianie zakładów na żywo. Żeby przejść na takie wydarzenia, musisz wybrać odpowiednią sekcję w lewym górnym rogu oficjalnej strony internetowej. Na stronie internetowej można również oglądać darmowe streamy z prawie wszystkich meczów e-sportowych.

W zakładach na żywo liczba opcji, które dostępne są do obstawiania, zależy od statusu wybranego turnieju lub konkretnego meczu. To znaczy, że im bardziej popularne wydarzenie, tym więcej opcji oferuje bukmacher. Marża w zakładach na żywo na stronie GGBet sięga 6,5-8%.

Otrzymuj bonusy i obstawiaj gry wideo na najlepszej platformie!

GG.bet oferuje szeroką gamę różnych bonusów dla początkujących i zwykłych graczy, które są zebrane w jednej sekcji na stronie głównej. Tam możesz zapoznać się z regulaminem każdej akcji i wziąć w niej udział. To mogą być bonusy za depozyt, darmowe zakłady, cashback, bonusy bez depozytu oraz wiele innych zyskownych nagród. Dołącz więc do bukmachera GG Bet, obstawiaj e-sporty i zacznij zarabiać! Uzyskaj ekskluzywne oferty specjalne, które pozwolą ci pomnożyć twoje wygrane.