1. GGBet
 2. /
 3. Logowanie

GGBet rejestracja i logowanie

Rejestracja u bukmachera GGBet jest warunkiem uzyskania możliwości obstawiania zakładów. Każda pełnoletnia osoba może zostać pełnoprawnym klientem bukmachera. W tej części dowiesz się, jak wygląda rejestracja GGBet i jakie informacje należy podać przy zakładaniu konta.

Jak założyć konto w GGBet?

Zarejestruj się w GGBet, żeby uzyskać pełny dostęp do wszystkich funkcji bukmachera. Proces rejestracji jest dosyć prosty. Aby założyć konto, postępuj według poniższych kroków:

 1. Odwiedź oficjalną stronę GG Bet.
 2. Na stronie głównej kliknij przycisk „Rejestracja”, który znajduje się w prawym górnym. Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego bukmachera.
 3. Formularz rejestracyjny zawiera kilka pól. Musisz podać swój numer telefonu, datę urodzenia, adres e-mail, do którego masz dostęp oraz hasło.
 4. Następnie należy zaznaczyć dwa pola, żeby potwierdzić osiągnięcie pełnoletniości i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 5. Następnie należy nacisnąć przycisk “Dalej”. Na podany przez ciebie numer telefonu zostanie wysłany unikalny kod. Trzeba go wpisać w polu otwartego formularza w celu potwierdzenia rejestracji.

W celu potwierdzenia podanych przez ciebie informacji bukmacher może zażądać przedstawienia dokumentów tożsamości. Może to się zdarzyć zarówno podczas procesu rejestracji, jak i podczas próby wypłaty pieniędzy z konta. Użytkownik będzie musiał przesłać skany lub zdjęcia dokumentów w specjalnej formie. Jeśli odmówisz dostarczenia dokumentów, Twoje konto może zostać zablokowane.

Również, należy pamiętać, że zgodnie z regulaminem rejestracja na stronie GGBet jest dostępna dla jednej osoby tylko raz. Posiadanie kilku kont może doprowadzić do zablokowania wszystkich kont użytkownika.

GGBet ma urozmaicony program bonusowy. Każdy nowy gracz otrzyma specjalny bonus powitalny w formie darmowych zakładów albo bonusu za depozyt. Te bonusy dają unikatową możliwość obstawić darmowe zakłady i lub otrzymać dodatkowe pieniądze na konto. Warto pamiętać, że musisz najpierw spełnić określone warunki, żeby wypłacić swój bonus.

Logowanie GGBet: Jak zalogować się do swojego profilu

Osobisty profil użytkownika to jest miejsce, w którym gracz może uzupełniać saldo, składać wnioski o wypłatę i aktywować oferty bonusowe. Zawiera również dane osobowe gracza, informacje weryfikacyjne, wyciąg z konta gry oraz historię wszystkich dokonanych zakładów. Korzystając z tej sekcji, klienci bukmachera GGBet mogą wziąć udział w programie poleceń, zaprosić znajomych i otrzymać dodatkowe bonusy.

GGBet logowanie można dokonać za pomocą jak komputera, tak i komórki. Aby zalogować się na stronie bukmachera za pomocą komputera, należy:

 1. Otworzyć zakładkę „Zaloguj się” na oficjalnej stronie bukmachera.
 2. Podać login (podany podczas rejestracji numer telefonu komórkowego lub adres e-mail, z którym połączone jest konto) oraz hasło do konta.
 3. Kliknij przycisk „Zaloguj się”. Aby szybciej się zalogować, możesz skorzystać z funkcji „Zapamiętaj mnie”, a formularz logowania zostanie wypełniony automatycznie. Nie zaleca się korzystania z tej funkcji, jeśli do komputera mają dostęp osoby nieuprawnione.

Użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem iOS mogą dokonać GGBet login w swoim koncie za pomocą aplikacji, którą można pobrać w App Store lub z platformy. Logowanie do konta jest podobne, z wyjątkiem uproszczonego interfejsu oprogramowania mobilnego. Musisz dokonać następujących kroków:

 1. Otworzyć aplikację.
 2. Podać numer telefonu lub adres e-mail oraz hasło do konta.
 3. W aplikacji mobilnej GGBet dostępna jest funkcja jednorazowej autoryzacji. Po pomyślnym zalogowaniu się na swoje konto osobiste zostaniesz automatycznie zalogowany na swoje konto.

Obszar osobisty

Obszar użytkownika składa się z ośmiu sekcji:

 • Wpłata i wypłata. W tej zakładce klient może wpłacić środki na konto gry oraz wypłacić wygrane.
 • Stan konta. Tutaj można zobaczyć, ile środków ma się na koncie.
 • Moje dane. W tym miejscu użytkownik może zaktualizować hasło i ustawić wyświetlanie nazwy na stronie.
 • Moje bonusy. W tej sekcji klient może przejrzeć wszystkie aktualne promocje bukmachera i aktywować kod promocyjny.
 • Transakcje. Historia wpłat i wypłat.
 • Historia zakładów. Na tej karcie wyświetlana jest lista wszystkich wykonanych zakładów. Użytkownik może znaleźć informacje o wszystkich zakładach w danym okresie.
 • Historia bonus. W tej części osobistego gabinetu znajduje się lista wszystkich bonusów otrzymanych przez użytkownika w okresie gry z GGBet.
 • Zaproś przyjaciela. Tutaj możesz skopiować link polecający GGBet, aby wziąć udział w promocji “Zaproś znajomego”.

Zarejestruj się teraz i ciesz się dużymi wygranymi

Zarejestruj się w GGBet i otrzymaj dostęp do szerokiej linii zakładów oraz ekskluzywnych bonusów. Już po rejestracji możesz otrzymać specjalny bonus za rejestrację, który da ci przewagę na start. Ponadto bukmacher regularnie oferuje inne nagrody swoim klientów w postaci darmowego zakładu, cashbacku i innych przydatnych bonusów. Pomogą zmniejszyć ryzyko ryzyko start, zwiększyć wygrane i czerpać więcej radości z gry. Graj z GG.Bet i osiągnij poważny sukces w zakładach!